Den stærke historie bag dine produkter eller dine ydelser er den fortælling, der skal få forbrugerne til at vælge dit brand.

Det er det, der driver os. Det er vores DNA – at gøre vores kunder synlige og interessante gennem strategisk konceptudvikling og design, så de får succes.

Esben
Skougaard

Designer Boss

2213 6115

esben@digisource.dk

Thue
Agernem

Big Boss

2810 1096

thue@digisource.dk

Michael
Borg

Salgschef / Strateg

8662 2907

mb@digisource.dk

Anders
J. Larsen

Digital designer / oldschool fotograf

8662 2907

anders@digisource.dk

Kathrine
Frantzen

Programmør / Illustrator

8662 2907

kathrine@digisource.dk

Karina
Karlsson

Designer / Projektleder

8662 2907

karina@digisource.dk

Michael
Sigaard

Print Boss / Projektleder

2810 1099

michael@digisource.dk

Thomas
Pilegaard

Trykaktivist

8662 2907

ordre@digisource.dk

Tina
B. Jacobsen

Projektleder

8662 2907

tina@digisource.dk

Hans Jørgen
Bergmann

Profileringsekspert i skilte

2023 0271

email@bergmann-skilte.dk