Den stærke historie bag dine produkter eller dine ydelser er den fortælling, der skal få forbrugerne til at vælge dit brand.

Det er det, der driver os. Det er vores DNA – at gøre vores kunder synlige og interessante gennem strategisk konceptudvikling og design, så de får succes.

Esben
Skougaard

Designer Boss

2213 6115

esben@digisource.dk

Gitte
Lund

Designer / Projektleder

2761 9880

gitte@digisource.dk

Thue
Agernem

Big Boss

2810 1096

thue@digisource.dk

Anders
J. Larsen

Digital designer / oldschool fotograft

8662 2907

anders@digisource.dk

Michael
Sigaard

Print Boss / Projektleder

2810 1099

michael@digisource.dk

Thomas
Pilegaard

Trykaktivist

8662 2907

ordre@digisource.dk

Martin
Petersen

SEO-know-it-all

8662 2907

martin@digisource.dk

Tina
B. Jacobsen

Projektleder

8662 2907

tina@digisource.dk